Lukáš „Luke“ Linha

Luke je člověk plný chuti, odhodlání a hlavně nápadů. Hraje svou oblíbenou Mňágu na kytaru líp než sama Mňága, je výborný tanečník, nadějný sportovec a rád se koupe, zvláště na lodi. Kdykoli a kdekoli vám dokáže cokoli spravit. Má mnoho předností a mnoho lásek, ale teď už je věrný a střídá jen kytary. Potkáte ho na vodě, na hory se mu většinou moc nechce a víkendovky když už nepořádá, tak se alespoň účastní. (Takhle, jako supermuže, mě popsal Jarda:))
Na začátku roku 2009 úspěšně absolvoval organizátorský kurz a získal akreditaci MŠMT Hlavní vedoucí dětských táborů, Pracovník s dětmi a mládeží ve volném čase a v neposlední řadě se z něj konečně stal i Organizátor Hnutí Brontosaurus. To vše již náležitě oslavil a certifikáty zalaminoval;)
Hned potom v témže roce, plný motivace a nadšení, pořádal svůj první tábor Hodinový Hotel a zatím se zdá, že tomu propadl a už na táboře přemýšlel o dalším ročníku. Ty nakonec proběhly tři a po posledním ročníku v roce 2013 přišel čas na změnu. Luke se podílí na organizování kurzu OHB v Brně a nyní pedagogické vzdělání užívá v rozvoji vzdělávání v rámci HB.